Hapësire reklamuese

Aktualitet

“I bëre gropën vetes”, gruaja kap prej fyti ish-burrin në mes të Fierit (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“I bëre gropën vetes”, gruaja kap prej fyti ish-burrin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit.

Një grua ka kërcënuar dhe sulmuar ish-bashkëshortin e saj në mes të qytetit. Është dashur ndërhyrja e qytetarëve që gruaja të ndalojë sulmin dhe presionin ndaj ish-bashkëshortit.

Në një moment ajo e kap prej fyti ish të shoqin, i cili duket i tronditur dhe me lot në sy.

“Më ka sulmuar gruaja dhe po pres policinë të vijë, Kjo i ka bërë gropën vetes”, u thotë burri qytetarëve.

Gruaja u thotë qytetarëve: “Ky ka vrarë një grua dhe 3 fëmijë…” Ndërsa siç duket një shok i të moshuarit i kthehet: Ky nuk prek mizën moj…

Më pas ne vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë, të cilët kanë shoqëruar çiftin në polici.

Pamje nga  konflikti, video credits: Tv.Klan

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese