Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

I bënte karshillëk policisë, pas shpalljes në kërkim ndërkombëtar, Fjolla Morina mbyll rrjetet sociale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Kukësit ditën e djeshme e ka shpallur në kërkim ndërkombëtar këngëtaren Fjolla Morina, e cila është dënuar me 6 vite burg me akuzën për “trafik të armëve dhe municionit”.

Pas vendimit për shpalljen në kërkim ndërkombëtar, Fjolla Morina ka mbyllur të gjitha rrjetet sociale, duke u munduar kështu që të “fshehë gjurmët” se ku ndodhet. Këngëtarja ishte shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku shpesh ndante foto nga jeta e saj e përditshme

albsig

Fjolla edhe pse ishte në arrati, ajo i bënte “karshillëk” policisë duke udhëtuar në Dubai dhe vende të tjera. Madje në arrati ajo ka kurorëzuar edhe dashurinë me biznesmenin Fisnik Syla.

Kujtojmë që këngëtarja u arrestua kohë më parë në doganën e Morinës me dy armë me vetë. Për të u vendos masa arrest me burg, ku këngëtarja po qëndronte në Kukës, por më pas u arratis në drejtim të paditur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img