Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“I bekuar me ty”, ky është 26-vjeçari Kliton Pira që vrau me thikë 31- vjeçaren nga Gana, prej muajsh në një lidhje dashurie (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak pas krimit të rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, zbardhen detaje për ngjarjen dhe identitetin e dy personave që humbën jetën.

Personat në foton e siguruar nga Neës Bomb.al janë pikërisht dy viktimat Kliton Pira 26 vjeç dhe shtetasja e huaj Jaësackie Jaboah 31vjeç me të cilën i riu kishte një lidhje dashurie prej muajsh.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë, ku 26 -vjeçari Kliton Pira u konfliktua me 31-vjeçaren Jawsackie Jaboah nga Gana, në banesën e marrë me qira.

Sipas burimeve nga Policia i riu ka goditur me thikë shtetasen e huaj dhe më pas është hedhur nga kati i 8-të, ku për pasojë ka ndërruar jetë në vend. Ndërkohë 31-vjeçarja u dërgua menjëherë në spital, por fatkeqësisht nuk ka arritur dot t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Screenshot 18 1

“I bekuar me ty”, “Falenderoj Zotin cdo dite qe te solli ne jeten time dhe te dua shume Bukuroshe”, janë disa nga dedikimet që 26-vjeçari i bënte vajzës nga Gana.

Screenshot 19 2

Ende nuk dihen shkaqet që çuan të riun drejt këtij akti ekstrem, ndërsa policia është duke vijuar hetimet për zbradhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Screenshot 20 2
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img