Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

I arrestuan të dehur, çifti ia nis seksit brenda makinës së policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ngisnin biçikletën në gjendje të dehur, në plazhin e Floridas.

Sipas Sherifit të Nassau, çifti u ndalua pasi kundërshtoi arrestimin, por pasi i futën në makinën e policisë, ata nisën të kryejnë marrëdhënie seksuale, më pas një prej tyre u arratis lakuriq.

Aaron Thomas dhe Megan Mondanaro akuzohen për kundërshtim të forcave të policisë me dhunë, kryerje të akteve të turpshme dhe ekspozim të organeve gjenitale në publik.

Polici që i arrestoi tha se djali dhe vajza ishin të dehur teksa ngisnin biçikletën dhe për pak shkaktuan aksident. Ai i vendosi në makinën e patrullës në pritje të një tjetër mjeti nga policia për t’i çuar në paraburgim. Por çifti nisi të zhvishej dhe filluan të bënin seks.

Më shumë

spot_img