Hapësire reklamuese

Bota

I armatosuri futet në dyqan për të vjedhur dhe ikën me vrap, punonjësja e ndjek nga pas (Video)

Shkruar nga Newsbomb

Një person i armatosur është futur në një dyqan në Malmo të Suedisë për të vjedhur, por e pëson keq nga punonjësja, e cila e sulmon dhe e ndjek nga pas.

Kjo ka qënë hera e katërt që një i armatosur futet në dyqanin ku punon Zeinab Salem, raporton mirror.co.uk. Punonjësja duket në fillim e frikësuar, por menjëherë fillon sulmimin e sajn ndaj të armatosurit, i cili ikën me vrap.

Pas ngjarjes ajo ka thënë se “fillimisht u frikësova. Ai u fut brenda dhe tha: “Me jep lekët se të vrava”. Atehere unë i thash “kush je ti?” dhe “do të më qëllosh? Do të më vrasësh”. Doja të shkoja drejt tij dh eta sulmoja. Por ai ishte shume I shpejt dhe u largua”. 

[iframe src='//players.brightcove.net/4221396001/60716998-ff67-4298-8bd7-2162e15a858d_default/index.html?videoId=4757741052001' allowfullscreen frameborder=0 ]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese