Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

I armatosur dhe me 40 mijë euro, ndalohet 54-vjeçari në Korçë (INFORMACIONI ZYRTAR)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img