Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

I akuzuar si kreu i bandës së drogës kolumbiano-shqiptare, kapet shqiptari i shumëkërkuar në Spanjë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0270d67b82c1bae1715db336dc3627c0

Arrestohet në Spanjë shqiptari i shumëkërkuar për drafik droge nga amerika Latine në Europë.

Emri i tij nuk bëhet me dije, por sipas medieve të huaja, ai ishte kreu i një organizate kolumbiane-shqiptare, e dedikuar për trafikimin e drogës dhe pastrimin e parave.

Drejtësia holandeze kishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar, me akuzën e kreut të bandës së drogës.

Në videon e mëposhtme, të shpërndarë nga mediet spanjolle është bërë publik momenti kur shqiptari arrestohet në shtëpinë e tij.

Më shumë

spot_img