Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

I akuzuar për fshehje pasurie, shtyhet sërish seanca për Adriatik Llallën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është shtyrë sërish seanca e ish prokurorit Adriak Lalla.

Bëhet me dije se seanca e radhës do të mbahet me 22 prill. Mësohet se seanca për Llallën kalon në fazën e marrjes në pyetje të dëshmitarëve.

albsig

Isk-kryeprokurori Llalla u akuzohet për mosdeklarim të të ardhurave në kufi. Ai akuzohet për “fshehjen dhe mos deklarimin e pasurisë”, kryer në tre raste.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img