Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

I 23-ti në Tiranë, Fatmir Xhafaj i qetë para “furtunës së 25 prillit”, poston foton e ëmbël me mbesën: Më në fund gjetëm pak kohë për njëri-tjetrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministi i Brendshëm Fatmir Xhafaj pas mbylljes së fushatës elektorale, këtë të shtunë duket se e ka rezervuar pwr familjen së tij.

Kandidati për deputet i PS, i cili mban numrin 23 në qarkun e Tiranës, ka publikuar një foto ditën e sotme, ku shfaqet krah mbesës dhe shprehet se pas shumë javëve intensive, sot ka gjetur pak kohë për të qenë pranë saj, duke kaluar momente paqeje dhe qetësie para “furtunës së 25 prillit”. 

“Pas shumë javësh intensive, më në fund gjetëm pakëz kohë për njëri-tjetrin, për të kaluar një nga ato mëngjeset plot paqe me mbesën! ”, shkruan Xhafaj në Facebook.

Fatmir Xhafaj mban numrin 23 në listën e Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, ku edhe ka deklaruar me bindje se do të thyejë herësin në Tiranë më 25 prill.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img