Hysaj dhe Napoli nuk ia dalin, “tris” i Romës në transfertë

Publikuar tek: sport, më 20:36 15-10-2016 Hysaj dhe Napoli nuk ia dalin, “tris” i Romës në transfertë

Napoli nuk ka mundur të fitojë ditën e sotme në shtëpi, teksa është mundur nga Roma me rezultatin 3- 1. Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj ishte titullar, por nuk mundi që të arrinte një rezultat pozitiv me ekipin e tij.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-1, ndërsa në të dytën u shënuan edhe tre gola të tjerë. Ishte Dzeko në minutën e 54 që dyfishoi rezultatin dhe më pas vendasit ngushtuan diferencën e golave me Koulibaly në minutën e 58. Katër minuta para fundit, Salah vulos rezultatin duke i dhënë fitoren 3-1 skuadrës së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009429931640625
array(1) { ["section"]=> string(62) "hysaj-dhe-napoli-nuk-ia-dalin-tris-i-romes-ne-transferte-56309" }