Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Hyri për t’u larë në lumin Seman, zhduket 14-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fëmijë 14-vjeçar ka humbur teksa ishte duke peshkuar buzë lumit Seman në Roskovec.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 19:00, ku sipas policisë, fëmija ka qenë duke peshkuar, kur një moment ka hyrë në lumë por nuk ka dalë më.

Menjëherë kanë nisur kërkimet për gjetjen e 14-vjeçarit.

“Sot, rreth orës 19:00, njoftohemi se në fshatin Suk 1, Roskovec, buzë lumit Seman, një fëmijë 14 vjeç, ka qënë duke peshkuar dhe dyshohet se është futur për tu larë në lum por nuk ka dalë më.

Po punohet për gjetjen e 14-vjeçarit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, bën me dije Policia e Fierit.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img