Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Hyri në fushë e zhveshur gjatë finales Tottenham-Liverpool, modelja viziton së shpejti Kosovën për këtë arsye

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski pak javë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, madje edhe të atyre që nuk ndjekin kurrë furbollin.

Modelja u fut në fushë me rroba banjo gjatë finales Tottenham-Liverpool. Këto pamje bën xhiron e botës, ndërsa modelja u lakua pafund në media.

“E bëra vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë”, u shpreh Kinsey për veprimin e saj.

Ndërkohë, së shpejti ajo do të vizitojë Kosovën. Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj. Kinsey do jetë e ftuar speciale në një event ku do prezantohen makina luksoze.

p-4-400x600.png

SEI_71051215.jpg

image.jpg

 

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img