Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Hyri në det për t’u larë, 14-vjeçarja nxirret nga uji pa ndjenja, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 14-vjeçare ka rrezikuar që të mbytet në Plazhin e Centralit ditën e sotme në Sarandë.

Bëhet me dije se vajza e mitur me iniciale  Z. M 14 vjeç nga Gjirokastra, por që ishte me pushime në Sarandë ka rrezikuar të mbytet. Kanë qenë rojet e plazhit ata që e kanë parë se vajza po mbytet dhe me ndihmën e disa pushuesve të tjerë kanë bërë të mundur që të nxjerrin nga uji 14-vjeçaren.

Adeleshenja kur ka dalë nga deti ka qenë pa ndenja. Ajo është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdeisn e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img