Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Hyri në det dhe nuk doli më, polakja denoncon zhdukjen e 74-vjeçarit në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një turiste polake është paraqitur mbrëmjen e sotme në policinë e Sarandës ku ka denoncuar për zhdukjen e të afërit të saj, shtetasit polat me ininciale Z.K, 74 vjeç.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetësja D.R, 29 vjeç ka kallëzuar se sot, rreth orës 10:30, shtetasi polak Z. K., 74 vjeç, është futur në det, në Ksamil, Sarandë dhe nuk ka dalë akoma.

albsig

Ndërkohë, shërbimet e policisë vijojnë kërkimet për gjetjen e 74 vjeçarit.

Njoftimi i plotë:

Më datë 27.06.2021, rreth orës 20:00, në Komisariatin e Policisë Sarandë, është paraqitur shtetasja polake D. R., 29 vjeçe, e cila ka kallëzuar se sot, rreth orës 10:30, shtetasi polak Z. K., 74 vjeç, është futur në det, në Ksamil, Sarandë dhe nuk ka dalë akoma.

Shërbimet e Policisë vijojnë kërkimet për gjetjen e shtetasit Z. K.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img