Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Hyri në apartament nga tubat e gazit, arrestohet pas 7 vitesh 37-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

8170868b963d63c4ccae72ad06ae36b5

Një 37-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga e policisë italiane, pasi akuzohet për vjedhje.

Shqiptari ishte i shpallur në kërkim, pasi akuzohej se në vitin 2013 së bashku me dy persona të tjerë kishin hyrë nëpërmjet tubacionit të gazit në një apartament dhe kishin grabitur bizhuteri me vlerën 60.000 euro.

Bashkëpuntorët e tij ishin arrestuar më parë, ndërsa 37-vjeçari është arrestuar ditën e sotme nga La Spezia.

Ndërkohë 37-vjeçari ka qenë i dënuar në mungesë me 4 vite burg.

Më shumë

spot_img