Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Hyri me makinë në oborrin e banesës dhe përplasi për vdekje 25-vjeçaren në Tiranë, shoferi nën efektin e lëndëve narkotike (EMRAT)

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur ditën e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku humbi jetën një 25-vjeçare pasi u përplas në oborrin e shtëpisë.

Mësohet se shtetasi Sajmir Thaçi ishte nën efektin e drogës në momentin kur aksidentoi 25-vjeçaren.

40 vjeçari humbi kontrollin e “Audi”-t, duke u përplasur me portën e banesës dhe ka hyrë në oborrin e saj, ku ka aksidentuar shtetasen Marjana Sahitaj e cila për pasojë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Njoftimi i plotë:

– S. Th., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, nën efektin e lëndëve narkotike, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka hyrë në oborrin e një banese, në rrugën “Shaban Bardhoshi”, duke aksidentuar shtetasen M. Ç., 25 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Më shumë