Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Hyri me makinë duke shkelur rregulloren, Dojna Memën e ndalon polici, por reagimi i një 40 vjeçari është epik: Bëj sevap se është femër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

baac6d50a40105a9fe3b39efb424ea0d

Moderatorja e njohur Dojna Mema ka treguar se ditën e sotme është ndaluar nga policia pasi ka kaluar me makinë në drejtim të gabuar duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

“Situatë reale: Më ndalon polici se u futa gabim dhe një burrë tek të 40-tat, shumë seriozisht i thotë ‘Bëj sevap se gjynah, femër”, shkruan moderatorja.

Por siç tregon dhe vetë Dojna një i kalimtar që ndodhej aty pranë i ka kërkuar policit që të bëjë sevap se është femër.

vvv-209x400.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img