Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Hygerta Sako bëhet nostalgjike, poston foton e 19 viteve më parë, ja si dukej moderatorja

Shkruar nga Newsbomb
Moderatorja dhe ish-miss Shqipëria, Hygerta Sako është ndër personazhet VIP më të dashur dhe komentuar. Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të 2004, kur ishte 27-vjeç. Bukuroshja shihet në një skaf e veshur me bikini, në super formë ashtu siç është edhe sot. “9 gusht 2004 - 19 vjet me e re po 10 kg me shume se sot ?”, shkruan Sako krahas postimit të saj në Instagram. Sot ajo është 46 vjeçe me linja perfekte, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Sako fitoi titullin si më e bukura e Shqipërisë. Moderatorja është nënë e një vajze dhe prej vitesh vijon karrierën e suksesshme si moderatore sportive.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese