Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Humbje për komunitetin e biznesit, ndërron jetë nga COVID biznesmeni i vajit të ullirit në Ndroq, miqtë të shokuar nga lajmi i papritur për njeriun me zemër të madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

13a01b095added863656b3e454a88bef

Ditën e sotme ka ndërruar jetë biznesmeni Ladi Pasmaciu, i cili ishte infektuar me Covid.

Pasmaciu, ishte i shtruar prej ditësh në spital në luftë me Covid, por nuk ia ka dalë dot.

Lajmi për vdekjen e tij është konfirmuar nga miqtë e tij, të cilët i kanë bërë dedikime prekëse në rrjete sociale, ku shprehen të befasuar nga lajmi i papritur për njeriun me zemër të madhe. Një prej tyre ka qenë gazetari Elio Laze, i cili ndër të tjera shkruan se Pasmaciu u infektua me Covid në QSUT, teksa kishte shkuar për të bërë analizat e të shoqes.

“Ashtu i gjindshëm dhe i papërtuar ti ike një dite tek spitali Francez në QSUT për të bërë analizat e zonjës tënde, aty ku more dhe Covidin”, shkruan Laze.

Biznesmeni që ka ndëruar jetë sot është pronar i Fabrikës “Tre Miqtë”, në të cilën prodhohen tre varietete të vajit të ullirit. Fabrika e tij është vizituar dhe nga aktorë politikë, një prej tyre është ministri Blendi Çuçi.

110470614_291817805470174_2108520776901371641_n.jpg

qqqqqq.png

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img