Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Humbje e madhe për Valentina Leskajn, COVID-19 i merr jetën bashkëshortit të ish-deputetes socialiste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e42041c1d3eb28b22af470cbd8e84d2

Burri i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë ditën e sotme për shkak të koronavirusit.

Lajmin e bën vetë të ditur ish-deputetja, ku shprehet se bashkëshorti i saj nuk ia doli dot të fitojë betejën me COVID-19, ndërsa thotë se ceremonia mortore do të jetë private për shkak të situatës me pandeminë.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin”shkruan Leskaj.

Më shumë

spot_img
spot_img