Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Humbje e madhe për Partinë Demokratike, ndërron jetë një prej themeluesve të PD Delvinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajm i trishtë për Partinë Demokratike, pasi themeluesi i degës së PD në Delvinë, Dhimo Naçi, ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Lajmi bëhet i ditur nga kryetari i PD-së Delvinë, Hari Imeri, i cili shkruan se qyteti i Delvinës humbi një qytetar të ndershëm.

“Dega e Partisë Demokratike Delvinë, humbi një prej themeluesve të saj, z.Dhimo Naçi.

Delvina humbi një qytetar të ndershëm, bashkëshortja dhe fëmijët njeriun më të dashur. Në emër të Degës të Partisë Demokratike Delvinë, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta bashkëshortes, fëmijëve dhe gjithë të afërmve të tij”, shkruan Imeri.
Në foto: Dhimo Naçi:

195853295 4620338434649485 1519986010606401837 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img