Hapësire reklamuese

Aktualitet

Të miturat ikin nga shtëpia gjatë Krishtlindjes,prindërit kërkojnë ndihmën e policisë

Shkruar nga Newsbomb
Të miturat ikin nga shtëpia gjatë Krishtlindjes,prindërit

Këtë mëngjes në policinë e Vlorës është bërë një kallëzim për humbjen e dy vajzave të mitura.

Familjarët e 15 vjeçares dhe 16 vjeçares kanë kallëzuar se kanë humbur kontaktet me vazjat e tyre që kur janë larguar nga banesat e tyre në Krishtlindje.

Prindërit me inicialet G. A. dhe Sh. Xh. kanë kërkuar ndihmën e efektivëve për gjetjen e vajzave të tyre.

"Më datë 25.12.2023, shtetasi G. A. dhe shtetasja Sh. Xh. kanë kallëzuar se kanë humbur kontaktet me vajzat e tyre, të moshave 15 vjeçe dhe 16 vjeçe, pasi janë larguar nga banesat e tyre. Po punohet për gjetjen e tyre. 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme."

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese