Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Humbi të atin në aksidentin tragjik, moderatorja shqiptare rrëfen momentin tronditës: Shkova u afrova dhe arkivoli po trokiste…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Valbona Mhilli ka folur për herë të parë, pak muaj pasi njeriu më i shtrenjtë i saj, i jati, humbi jetën tragjikisht në një aksident automobilistik.

Në emisionin “Natën me Aulonën”, Valbona ka rrëfyer një episod aq të dhibshëm dhe të frikshëm në të njëjtën kohë.

Ajo ka treguar se gjatë momentit që do të përcillte të atin për në banesën e fundit një zhurmë ka dëgjuar nga arkivoli i tij.

“Në momentin që unë shkoj te varri i babait, varri kërcet, në momentin që unë dhe mbesa i afrohemi. Për momentin u tremba se kisha mbesën e vogël me vete dhe çohem sepse u panikosa, po më ndodh mua apo të gjithëve. Shkëputen dhe marr mbesën duke mos dashur që ta përjetonte.

Në momentin që dalim unë filloj të qaj dhe i them mamit që babi është gjallë dhe babi ka reaguar pasi unë dëgjoj vetëm zhurmë.Ishte një zhurmë e çuditshme si në humnerë dhe vetëm trokiste. Prandaj besoj se babai gjithmonë është me në”, tregoi ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img