Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Humbi kontrollin e motorrit dhe u përplas me barrierën, plagoset rëndë 32-vjeçari, me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4cf7fcdb0225aea23c494564764f2ff4

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë.

Drejtuesi i një motorri ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat e rrugës.

Si pasojë 32-vjeçari është plagosur rëndë dhe është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Raportohet se i plagosuri Sulejman LLani ka fraktura të rënda në kokë.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img