Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Humbi kontrollin e motorit, ndërron jetë 42 vjeçari në aksin Kardhiq-Delvinë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri.

Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi Enton Ndini, 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit 42 vjeçari ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sarandë/Informacion paraprak:

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri, shtetasi E. N., 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shtetasi E. N, ka ndërruar jetë, në vendngjarje. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë
spot_img
spot_img