Humbi kontrollin e mjetit, makina përplaset me bordurën anësore përgjatë lumit Osum (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:16 29-11-2020 Humbi kontrollin e mjetit, makina përplaset me bordurën anësore përgjatë lumit Osum (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në Berat.

Bëhet me dije se një automjet tip fuoristradë, me targa AA 146 FK, ka humbur kontollin dhe ka përfunduar mbi kangjellat anësore të rrugës.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme makina është mbajtur nga kangjellat e rrugës dhe nuk ka përfunduar brenda në lumë.

Fatmirësisht nga akisidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Screenshot_25.pngScreenshot_26.pngScreenshot_27.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Doli për të gjuajtur me pushkë në det, por nuk u kthye më, ja kush është Silvi Prifti (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.012403011322021
array(1) { ["section"]=> string(110) "humbi-kontrollin-e-mjetit-makina-perplaset-me-borduren-anesore-pergjate-lumit-osum-foto-nga-vendngjarja-229534" }