Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me murin, humb jetën shqiptari në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar në Itali ku ka ndërruar jetë një shqiptar i moshës rreth 60-vjeç.

Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari, i cili prej vitesh jetonte në Giola del Colle  është përfshirë në një aksident tragjik, ku ka humbur jetën.

Shqiptari ishte në makinën e tij, kur humbi kontrollin dhe u përplas me një mur guri, ku si pasojë gjeti edhe vdekjen.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img