Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga, plagoset shoferi dhe fëmijët e mitur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Bëhet me dije se rreth shtetasi D.Z., 40 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë ka dalë rruga , ështq dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe 3 fëmijet e tij të mitur.

Të plagosurit ndodhen nnë spital nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 09.08.2022, rreth orës 16:30, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji , shtetasi D.Z., 40 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë ka dalë rruga , ështê dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe 3 fëmijet e tij të mitur, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit” njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img