Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Humbi kontrollin e kamionçinës, ndërron jetë shoferi 37-vjeçar në Kukës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhru rreth një orë më parë në fshatin Arrën të Kukës.

Policia bën me dije se shoferi i një kamionçine ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës. Për pasojë 37-vjeçari me inicialet D.D ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 16:50, e në fshatin Arrën, shtetasi D. D., 37 vjeç, banues në fshatin Arrën, duke drejtuar automjeti tip “Kamionçinë”, ka humbur kontrollin e automjetin dhe ka dal nga rruga, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img