Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Humbi kontrollin e “Golfit”, dërgohet me urgjencë në spital 18-vjeçari në Krujë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë.

Bëhet me dije se një makinë tio “Golf” me drejtues shtetasin R.P., 18-vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur 18-vjeçari, i cili është dërguar me urgjencë në spital. Policia është nisur me drejt vendit të ngjarjes për të zbardhur shkakun e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img