Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Humbi kontaktet me kapitenerinë e Vlorës, gjendet peshkarexha, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e personave në bord

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një peshkarexhë me dy peshkatarë në bord humbi kontaktin mbrëmjen e djeshme në Vlorë me kapitenerinë.

Menjëherë pas alarmit policia kufitare është vënë në lëvizje dhe ka mundur të identifikojë dhe ta gjejë peshkarexhen rreth 15 milje larg ishullit të Sazanit.

Fatmirsisht janë gjetur shëndoshë e mirë edhe dy personat që ndodheshin në bordin e peshkarexhës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img