Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Humbi jetën në aksidentin në Lezhë, Voltana Ademi mesazh të ndjerë për mikun e saj: Do t’i mungojë Shkodrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b3416a19f3996f8c4238bf95446b8e3e

 Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi i ka kushtuar një mesazh të ndjerë mikut të saj Eduard Grishaj që u nda nga jeta ditën e sotme në një aksident në Lezhë.

Ajo shkruan se Grishaj ishte një intelektual me kontribut për kujtesën, kulturën dhe artin në Shkodër, që do t’i mungojë familjes dhe qytetit.

“Një lajm shumë i trishtë sonte! Një koleg dhe mik sot u nda nga jeta në një aksident të rëndë.

Eduart Grishaj, një intelektual, me kontribut për kujtesën, kulturën dhe artin në Shkodër, do ti mungojë familjes, miqve e Shkodrës.

Largimi i papritur dhe shumë i parakohshëm nga jeta, na ka hidhëruar të gjithëve.

Ngushëllime familjes, të afërmëve. Pushofsh në paqe Edi”, shkruan Voltana Ademi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img