Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Humbi jetën në aksident, Flutura Açka mesazh të ndjerë për 22-vjeçaren: Faleminderit për ditët që ndave me ne në fushatë, pushofsh në paqe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Flutura Açka ka reaguar për lajmin tragjik, ku një 22-vjeçare ka humbur jetën në një aksident në Lushnje.

Açka me anë të një postimi në rrjetet socilae, shkruan se 22-vjeçaren, Aurora Basha e ka njohur në fushatën elektorale të PD-së.

Ndërsa i ka shprehur ngushëllimet familjarëve, Açka shkruan se energjia e saj do u mungojë të gjithëve.

“Pushofsh në paqe Aurora Basha, faleminderit për ditët e bukura e të vrullshme që ndave me në në fushatë. Fytyra jote e paqtë dhe rinia jote e këputur do t’i mungojë auditorëve të universitetit, edhe neve që të njohëm e të deshëm. Në emër të të gjithë shtabit elektoral, i përcjellim ngushëllime familjes. Qoftë hera e fundit që rrugët shqiptare përgjaken kësisoj,” shkruan ajo në postim në Facebook.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img