Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Humbi jetën me djalin 6-vjeçar, 25-vjeçarja kishte vetëm 20 ditë që kishte marrë patentën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Berat, ku humbi jetën nëna me djalin 6-vjeç.

Mësohet se 25-vjeçarja Klaudia Xhaferaj, kishte vetëm 20 ditë që kishte marr patentën. Duket se eksperienca e pakët në makinë ka bërë që edhe e reja mos arrijë të manovrojë duke përfunduar në Lumin Osum.

albsig

Nga pamjet e publikuara shihej se shoferja ka humbur kontrollin dhe ka rënë në vendin e quajtur “Ura e re”.

Dyshimet janë se Klaudia Xhaferi dhe fëmija i saj po ktheheshin nga spitali, pasi 6 vjeçari kishte në dorë një vigon. Ata janë nxjerr me shenja jete nga lumi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img