Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Humbi gjurmët” pas 25 prillit, Pano Soko “godet” me ironinë: Këtu po vriten biznesmenët, shkoi për lesh rritja ekonomike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pano Soko, kandidat për deputet në Tiranë nga Nisma Thurrje, në parlamentaret e 25 prillit, rikthehet me një ironi të goditur për ngjarjet e fundit kriminale që kanë përgjakur vendin.

Duke qenë se mes personave të vrarë ka dhe disa biznesmenë, Soko me itoni thotë se këtë vit nuk do të ketë rritje ekonomike.

“Këtu mbetën duke u vrarë vetëm “biznesmenë”.

Me kaq shumë sa janë vrarë këtë vit, shkoi për lesh rritja ekonomike…”, shkruan ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img