Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Humbet 10-vjeçari në Tiranë, nëna ngre alarmin në polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 10-vjeçar në Tiranë është zhdukur, pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale” thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img