Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Çifti francez humbet rrugën në pyllin e Llogarasë dhe lëshon sinjalin SOS, policia nis kërkimet me dron

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një çift francez ka humbur rrugën në pyllin e Llogarasë dhe kanë lëshuar sinjalin SOS pak minuta më parë.

Ata janë nisur ditën e sotme nga shtegu i LLogarsë për të zbritur në Karaburun.

 Për gjetjen e tyre janë nisur dy grupe të policisë, ndërsa në zonë po bëhen edhe kontrolle me dron.

Në ndihmë të policisë kanë shkuar edhe punonjës të Zonave te Mbrojtura, të cilët e njohin terrenin.

Më shumë

spot_img
spot_img