Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Skuadra e Kukësit u mund sot nga Lushnja e vendit të fundit, me rezultatin 3-1. Pas këtij rezutlati, situata te klubi verilindor nuk ka qenë aspak e mirë.

Tifozët kanë kërkuar largimin e trajnerit Milinkoviç.

Por, të kontaktuar nga “Supersport”, zyrtarë të klubit të Kukësit, kanë thënë se Milinkoviç nuk  do të largohet nga skuadra dhe ai do të vijojë kontratën me verilindorët.

Sipas “Supersport”, te Kukësi do të ketë revolucion në merkaton e janarit, ku priten që shumë lojtarë të largohen dhe të vijnë të tjerë.

Më shumë


spot_img
spot_img