Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Humbën jetën sot në aksident, dalin FOTOT e babait dhe dy vajzave 14 e 9 vjeçe, kishin ardhur nga Greqia dhe sot do shkonin në plazh

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Familja Gushi nga Patosi, Fier u shua sot në një aksident që ndodhur në autostradën e Vlorës. Kryefamiljari Eduart Gushi, bashkëshortja Silvana Gushi dhe dy vajzat Anastasia dhe Eva, udhëtonin me makinën e tyre tip Toyota, kur u përplasën nga tre të rinj që udhëtonin me Audi.

Në rrejtet sociale, janë dhe fotot e tre nga katër viktimat e aksidentit të sotëm.

Dy motrat 14 dhe 9 vjeçe shihen në një foto duke pozuar me njëra tjetër, ndërsa në foton tjetër babai Eduart Gushi i dhuron një lule vajzës së vogël, Evës 9 vjeçare.

Familja Gushi pak ditë më parë kishte ardhur nga Greqia dhe sot ishin nisur për të kaluar fundjavën në Vlorë. Fatkeqësisht, aksidenti tragjik u preu në mes rrugën dhe jetën, dy prindërve dhe dy vajzave të tyre.

Lexo edhe: Aksident i rëndë në autostradën Fier-Vlorë
Lexo edhe: PAMJE TË RËNDA! Vajza e mitur nxirret nga makina e bërë “petë” në Fier-Vlorë
Lexo edhe: Ndërron jetë vajza e mitur dhe dy pasagjerët e tjerë
Lexo edhe: Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë
Lexo edhe: FOTO: Ky është Audi i zi që “shoi” familjen në autostradën e Vlorës
Lexo edhe: Dalin EMRAT e familjes që u shua e gjitha në Vlorë

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img