Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Humbën jetën gjatë tërmetit të sotëm, Behgjet Pacolli zbulon IDENTITETIN e dy VËLLEZËRVE kosovarë (FOTO-EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b640b1ba1acff92f6aec3e8f6b33af16

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka shprehur ngushëllimet ndaj dy vëllezërëve kosovarë që humbën jetën ditën e sotme nga tërmeti në Durrës.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Paçolli ndan dhimbjen për Shemsedin dhe Isa Abazin nga Gjilani.

‘Shemsedin dhe Isa Abazi, dy vëllezër nga Gjilani janë dy nga viktimat e sotme. Ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes Abazi. Ne ndajmë dhimbjen tuaj’, shkruan Paçolli.

Kujtojmë që dy vëllezërit u bllokuan mëngjesin e sotëm në Hotel ’Tropikal’ në Durrës.

Ndërkohë, ata kishin bërë thirrje për ndihmë duke telefonuar të afërmit e tyre, por pas shumë orësh pas sinjalizimit për shpëtim, nuk kanë mundur dot të shpëtojnë.

Dy vëllezërit që humbën jetën:

75340928_10162489608525153_1151472812137906176_n (1).jpg

78630183_10162489608510153_8844925932780126208_n (1).jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img