Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Humb kontrollin e automjetit, gruaja serbe përplas dy të miturit kosovarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur në Mitrovicë ku një shtetase serbe ka përplasur me veturë dy të mitur kosovarë.

Sipas mediave kosovare gruaja serbe identiteti, I të cilës nuk dihet nga pakujdesia ka goditur me makinë dy fëmijët të cilët menjëherë u dërguan në qendrën spitalore për të marrë ndihmën mjekësore.

Nga informacionet e deri tanishme gjendja shëndetësore e dy të miturve është e stabilizuar dhe të dy janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia e Kosovës po kryen hetimet e mëtejshme për të zbardhur të gjithë ngjarjen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img