Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Humb kontrollin dhe përplaset me bordurën, plagoset rëndë drejtuesi i automjetetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

1c53134eff3d4e025b3c346ebf237cbf

Një aksident është shënuar pasditene sotme në pranë fshatin Xibrakë, në aksin Elbasann-Librazhd.

Bëhet me dije se një motor ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetetit.

I lënduari është dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img