Hapësire reklamuese

Aktualitet

Humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali, baba i dy fëmijëve (EMRI)

Shkruar nga Newsbomb
Humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali, baba i dy

Një 54-vjeçar shqiptar ka humbur jetën ditën e djeshme në zonën e Pavullo, Itali. Bëhet fjalë për Aleksandër Balën, baba i dy fëmijëve 22 dhe 19 vjeç.

54-vjeçari humbi jetën në mënyrë tragjike si pasojë e një aksidenti me traktor. 54-vjeçari ishte duke lëvizur me traktorin e tij pasditen e djeshme, kur për arsye ende të panjohura mjeti bujqësor rrëshkiti dhe doli nga rruga.

Në momentin që traktori doli nga rruga, 54-vjeçari u hodh për të shpëtuar. Por fati nuk ishte në anën e tij, pasi nga hedhja ai u përplas fortë në tokë, e për rrjedhojë vdiq në vend. Autoritetet italiane po hetojnë rrethanat e plota të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese