Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Humb jetën pushuesi në plazhin e Zvërnecit, pëson arrest kardiak teksa lahej në det

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pushues ka humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.  

Paraprakisht raportohet se shtetasi me iniciale E. H., 78 vjeç, banues në Berat, dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e arrestit kardiak duke u larë në det.

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 08.08.2021, në orën 14:00, në plazhin e Zvërnecit, shtetasi E. H., 78 vjeç, banues në Berat, dyshohet se ndërruar jetë si pasojë e arrestit kardiak duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img