Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ndahet nga jeta biznesmeni i turizmit, stafi i publikon foton nga ‘kohët e arta’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

86a274b727575e1178b7f37fad1ce880

Themeluesi i një prej hoteleve më të njohur në Golem, Ahmet Çaçi, ka ndërruar jetë ditën e sotme. Lajmin e bën me dije në “facebook” stafi i tij, ku kanë publikuar edhe një foto me të.

Krahas fotos ata shprehen të pikëlluar nga ky lajm, teksa thonë se do e çojnë deri në fund ëndrrën e tij për turizëm elitar në Shqipëri.

Të gjithë e njohin për një sipërmarrës të zotin, njeri me vlera dhe me një shpirt të jashtëzakonshëm. Nuk bëhet me dije se cili ka qenë shkaku i ndarjes së tij nga jeta.

Shënimi i plotë në Facebook

Pafund të trishtuar për dhimbjen e thellë që na dha ndarja nga jeta e themeluesit te Flower Hotel, Ahmet Çaçi.

Suksesi i Flower Hotel është pasqyrimi i vizionit të tij dhe ne mbetemi të vendosur të çojmë më tej ëndrrën e tij për një turizëm elitar ne Shqiperi.

Një lider i jashtëzakonshëm por mbi të gjitha njeri i jashtëzakonshëm me një shpirt të jashtëzakonshëm.

#gjithmonebashkë#krenar

157269547_1868358793302836_4928250097705250118_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img