Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Humb jetën një 57-vjeçar në Picallë, po peshkonte me korent

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një burrë 57 vjeç ka humbur jetën pasi ishte duke peshkuar në rezervuarin e Picallës me korent.

Ngjarja ka ndodhur sot pasdite pak pas orës 17:00 ndërsa nuk bëhet me dije identiteti i viktimës.

Kjo nuk ështe hera e parë që humb jetën dikush që tenton të peshkojë me rrymë elektrike.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 17:10, në fshatin Picallë, dyshohet se duke peshkuar ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasit K. D., rreth 57 vjeç.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img