Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Humb jetën në krye të detyrës mjeku i njohur në Sarandë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e trishtë është regjistruar sot në qytetin e Sarandës, ku mjeku i njohur Ilir Gazeli ka humbur jetën, si pasojë e një ataku kardiak.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, teksa ai po u shërbente qytetarëve në zonën e Dhivrit.

Edhe pse kishte mbushur 66 vjeç dhe supozohet të dilte në pension, ai vijonte punën për shkak të mungesës së mjekut specialist.

Më shumë

spot_img
spot_img