Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Humb jetën i riu shqiptar në aksidentin tragjik në Greqi, makina bëhet “copë”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Bëhet me dije se shqiptari së bashku me disa miq ishin duke udhëtuar në rrugën në Imathi në rrugën mes Meliki–Vergina. Makina në një moment ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka humbur jetën shqiptari, i cili ishte ulur mbrapa dhe kanë mbetur të plagosur rëndë dy të tjerë.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet është nga Korça. Mediat greke raportojnë se dy makina ishin duke udhëtuar bashkë por në një moment makina tjetër kishte humbur kontaktin me mjetin që ishte më para.

Ata kishin telefonuar miqtë por nuk arritën të kontaktonin me ta, më pas kanë parë makinën që ishte bërë “copë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img