Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Humb 8-vjeçari në Vlorë, familjarët e shqetësuar apel për ndihmë

Lajme të ngjashëm

I mituri që shihni në foto është një djalë 8-vjeçar i cili ka humbur ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Familjarët e shqetësuar kanë bërë apel për ndihmë dhe u luten qytetarëve se nëse e kanë parë të telefonojnë në numrin: 0675446541.

8-vjeçari për herë të fundit është parë pranë “Bar Sunset” në qytetin bregdetar.

 


Më shumë