Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Humb 5 vjeçari në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i mitur pasditen e sotme është denoncuar si i zhdukur nga familjarët. Burime për mediat bëjnë me dijse se 5-vjeçari nga Tirana, Alion Lika, rreth orës 18:00 ka humbur rrugën.

Kanë qenë familjarët ata të cilët menjëherë janë drejtuar në polici si dhe kanë kërkuar ndihmën e mediave për gjetjen e të miturit.

Fëmija dyshohet se ka humbur në rrugën “Sadik Petrela” në Tiranë.

Familjarët kanë vënë në dispozicion numrin e kontaktit: 0675508070

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.07.2022, rreth orës 19:00, është larguar nga familjarët (gjyshja e tij), një fëmijë 5 vjeç. Sipas familjarëve dyshohet se fëmija mund të jetë larguar në drejtim të Brrylit. Fëmija ka veshur bluzë të verdhë dhe tuta të zeza.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë apelon për të gjithë qytetarët që mund ta kenë parë fëmijën ose mund të kenë informacion për vendndodhjen e tij, të telefonojnë në numrin pa pagesë 112.

Më shumë
spot_img
spot_img